Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Pro 11

Kategoria: Firewall
Producent: Zone Labs, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.09.2008
Data modyfikacji: 12.11.2012
Rozmiar: 105,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1582

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Pro 11

Dobra zapora sieciowa to prawdziwy skarb w dzisiejszym świecie, w którym pełno jest wszelakich ataków sieciowych na komputerowy w celu pozyskania różnych danych. Warto jest dobrze się zabezpieczyć i skutecznie chronić, by być pewnym, że dane na dysku twardym naszego komputera nie znajdą się w posiadaniu osób trzecich. Zona Alarm to jedna z lepszych propozycji programów Firewall, czyli zapór sieciowych. Zone Labs LLC - producent oprogramowania o którym mówimy - wydał świetne narzędzie, które użytkować możemy za darmo. Licencja na najnowszy Zone Alarm jest zwolniona z wszelkich opłat, więc jeżeli tylko nie chcemy przeznaczyć aplikacji do zastosowań komercyjnych, to możemy w pełni i bez żadnych ograniczeń korzystać z Zone Alarm.

Program zajmuje niezwykle mało miejsca na dysku komputera. Mówimy tutaj o pojemności 260 kB która przy nowoczesnych dyskach mających kilkaset GB jest śmiesznie mała. Program Zone Alarm działa na Windowsie 2000, Xp i najnowszej Viścia. Użytkownicy starszych Windowsów (o ile tacy jeszcze są) będą musieli poszukać niestety innego oprogramowania lub zmienić system operacyjną chcąc skorzystać z Zone Alarm. Program jest popularny, ponieważ jest niewielki i darmowy a przy tym bardzo skuteczny. Docelowo najnowszy Zone Alarm ma za zadanie ma zabezpieczać nasz komputer przed włamaniami z sieci do której jesteśmy przyłączeni. Ma tej uniemożliwiać połączenie naszego komputera z innymi komputerami w sieci za pomocą niebezpiecznych programów. Opinie użytkowników wskazują, że program Zone Alarm za darmo świetnie sobie z tym radzi. Warto zwrócić uwagę na interfejs programu. Jest on niezwykle prosty i łatwy tak by obsługa programu nie była żadnym problemem. Użytkownicy najnowszego Zone Alarm, którzy o tej pory nie mieli okazji korzystać z podobnych aplikacji, nie muszą się martwić o swoje umiejętności. Graficzny, intuicyjny interfejs sam poprowadzi każdego do poprawnej obsługi.

Program Zone Alarm ma wiele funkcji. Jedną z nich jest możliwość pracy w trybie Stealth Mode, które sprawia, że możemy pracować i jednocześnie być niewidoczni dla innych osób w sieci. Program Zone Alarm jest nieco ograniczony funkcjonalnie w stosunku do pełnej wersji Pro, które zawiera pewne niuanse. Jednak podstawowa wersja sprawdza się zupełnie przyzwoicie przy ochronie naszych danych przed zewnętrznymi atakami z sieci. Konfiguracja Zone Alarm jest jedyną trudnością, która może stanąć nam na drodze - producent jednak zapewnia, że to bardzo prosta czynność.

Podobne Firewall

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Pro 11

dodał: ~Xploj , 08.12.2009

dobre

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie