Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Free 7.1.248.000

Kategoria: Firewall
Producent: Zone Labs, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 17.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1344

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZoneAlarm Free 7.1.248.000

ZoneAlarm Free to najwyższej klasy zapora ochronna Zone Alarm Firewall to bardzo dobra aplikacja, która pełni funkcję zapory ochronnej, który bardzo dobrze chroni nasz komputer przed niebezpieczeństwami czyhającymi w Internecie. ZoneAlarm po polsku wyposażony jest w specjalne rozwiązanie, które chroni komputer użytkownika przed bardzo niebezpiecznych oprogramowaniem szpiegującym – spyware.

ZoneAlarm najnowszy posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, a także jest dostępny na najnowszy system operacyjny firmy Microsoft, Windows Vista (ZoneAlarm Vista). ZoneAlarm Free to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników domowych.  Bardzo prosta konfiguracja i wysoka skuteczność to najważniejsze zalety aplikacji, która co najważniesze jest w pełni darmowa. Download ZoneAlarm całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl!

Program występuje także w wersji pro, która została wzbogacona o szereg dodatkowych funkcjonalności.

Wymagania systemowe:

    Windows 98SE/ME/2000 Pro/XP
    Pentium III 450 MHz. 50MB wolnej powierzchni na twardym dysku
    Połączenie z Internetem
    Pamięć RAM: 48MB (98SE/ME), 64MB (2000 Pro), 128MB (XP).

Nie czekaj – pobierz ZoneAlarm już teraz!

Podobne Firewall

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Free 7.1.248.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie