Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Firewall Control 4.0

Kategoria: Firewall
Producent: BiniSoft.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2013
Rozmiar: 0,3 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 102

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Firewall Control 4.0

Standardowa zapora sieciowa Windows pozbawiona jest wielu funkcji, które bardzo często mogą być przydatne. Jest na to rada! Wystarczy pobrać zupełnie darmowe narzędzie o nazwie Windows Firewall Control.

Pozwoli ono między innymi na szybki dostęp do najistotniejszych funkcjonalności oraz dostępnych opcji konfiguracji oferowanych przez standardowego firewall'a. Ponadto do dyspozycji otrzymujemy dodatkowe opcje, które pomogą nam w praktyczny sposób zarządzać zaporą systemową.

Program zaoferuje miedzy innymi cztery tryby filtracji (różnica polega przede wszystkim na ustaleniu poziomu bezpieczeństwa):
- najwyższy poziom pozwala zablokować wszystkie połączenia, zarówno przychodzące, jak i wychodzące,
- średni poziom umożliwia blokadę tylko tych połączeń, które nie odpowiadają regułom zapory (możliwość tworzenia listy wyjątków),
- niski poziom otwiera wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące i wyłącza systemowego firewalla. Ten tryb powinniśmy włącza jedynie w przypadku chęć instalacji innego oprogramowania, posiadającego wbudowaną zaporę.

Na koniec warto dodać, że Windows Firewall Control jest w pełni zintegrowany z popularnym menu kontekstowym Eksploratora Windows. Dzięki temu niezwykle szybko możemy zablokować komunikacji sieciowej wybranej przez nas aplikacji.

Podobne Firewall

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Firewall Control 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie