Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VisNetic Firewall 2.3

Kategoria: Firewall
Producent: Deerfield.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 197

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VisNetic Firewall 2.3

VisNetic Firewall to rozbudowana zapora sieciowa przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników.  Program sprawdza się jako zabezpieczenie zarówno pojedynczego komputera jak i wielu serwerów.


Program jest trudny w obsłudze, ale posiada kilka przydatnych funkcji. Możliwa jest między innymi jego zdalna konfiguracja, a co za tym idzie zdalne sterowanie komputerem. Program posiada funkcję filtrowania pakietów już na poziomie karty sieciowej. Umożliwie także twożenie bardzo szczegółowych logów.
VisNetic Firewall  przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na  30 dni użytkowania programu.


Podobne Firewall

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VisNetic Firewall 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie