Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VisNetic Firewall 2.3

Kategoria: Firewall
Producent: Deerfield.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 196

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VisNetic Firewall 2.3

VisNetic Firewall to rozbudowana zapora sieciowa przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników.  Program sprawdza się jako zabezpieczenie zarówno pojedynczego komputera jak i wielu serwerów.


Program jest trudny w obsłudze, ale posiada kilka przydatnych funkcji. Możliwa jest między innymi jego zdalna konfiguracja, a co za tym idzie zdalne sterowanie komputerem. Program posiada funkcję filtrowania pakietów już na poziomie karty sieciowej. Umożliwie także twożenie bardzo szczegółowych logów.
VisNetic Firewall  przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na  30 dni użytkowania programu.


Podobne Firewall

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VisNetic Firewall 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie