Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiny Firewall 2005 Standard 6.5.126

Kategoria: Firewall
Producent: Tiny Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 203

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Tiny Firewall 2005 Standard 6.5.126

Tiny Firewall 2005 Standard  to osobista zapora, która zapewnia ochronę podczas pracy w Internecie przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami.


Program zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, pozwala tworzyć reguły działania w oparciu o znane zagrożenia. Zapewnia także ochronę przed instalacją koni trojańskich i innego rodzaju wirusów,. Dlatego polecany jest użytkownikom bezpośrednio podłączony do Internetu.  

Podobne Firewall

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tiny Firewall 2005 Standard 6.5.126Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie