Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiny Firewall 2005 Standard 6.5.126

Kategoria: Firewall
Producent: Tiny Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 203

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Tiny Firewall 2005 Standard 6.5.126

Tiny Firewall 2005 Standard  to osobista zapora, która zapewnia ochronę podczas pracy w Internecie przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami.


Program zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, pozwala tworzyć reguły działania w oparciu o znane zagrożenia. Zapewnia także ochronę przed instalacją koni trojańskich i innego rodzaju wirusów,. Dlatego polecany jest użytkownikom bezpośrednio podłączony do Internetu.  

Podobne Firewall

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tiny Firewall 2005 Standard 6.5.126Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie