Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sunbelt Kerio Personal Firewall 4.6

Kategoria: Firewall
Producent: Kerio Technologies's
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Data modyfikacji: 30.09.2011
Rozmiar: 6.2 MB
System operacyjny: Windows 2000
Liczba pobrań: 726

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Sunbelt Kerio Personal Firewall 4.6

Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

Sunbelt Personal Firewall (SPF) ułatwia użytkownikom kontrolę nad wymianą danych ich komputerów z innymi komputerami w Internecie lub sieci lokalnej. Sunbelt Personal Firewall jest niezbędny dla wszystkich komputerów osobistych połączonych z Internetem za pomocą DSL, ISDN, WiFi czy połączeń satelitarnych. Wewnątrz firmy SPF chroni komputer przed atakami zainicjowanymi przez użytkowników z sieci wewnętrzznej, a zdalne stacje robocze i laptopy przed atakami z Internetu.
Bezpieczeństwo sieciowe
Zainstalowany na każdym stanowisku SPF pozwala zaawansowanym użytkownikom lub administratorom definiować zasady filtrowania pakietów, które będą blokować lub ograniczać ruch na poszczególnych portach, dla poszczególnych protokołów lub adresów IP, tworząc tym samym, poziom kontroli i bezpieczeństwa spotykany jedynie w najbardziej zaawansowanych firewallach sieciowych. Zasady te są oparte na potrzebach zarówno pojedynczych użytkowników jak i na ogólnych potrzebach w zakresie bezpieczeństwa całej firmy.

Ochrona prywatności
Blokowanie wyszukiwania cennych informacji, blokowanie okienek pop-up, filtrowanie banerów reklamowych, ciasteczek oraz programów szpiegujących, to podstawowe funkcje SPF, który redukuje ryzyko nieprawnego wykorzystania danych o użytkowniku i uprzyjemnia korzystanie z Internetu.
Wykrywanie intruzów
Potencjalni intruzi stosują bardzo różne techniki, aby dowiedzieć się czy docelowy komputer jest podatny na ataki. Techniki te obejmują zarówno proste metody skanowania portów, jak i stosowanie złożonych exploitów. KPF ma wbudowany system wykrywania ataków, ich identyfikowania i blokowania.

Integralność aplikacji
Poza wykonywaniem upgrade'ów i update'ów nie ma potrzeby modyfikacji aplikacji. Sunbelt Personal Firewall potrafi powstrzymywać aplikacje przed uruchomieniem się bez woli użytkownika, przed modyfikacjami dokonywanymi w złych zamiarach i przed uruchamianiem aplikacji spod innych aplikacji.

Uwaga!
Po instalacji program działa w pełnej wersji przez 30 dni, po upływie tego czasu działa w wersji limitowanej, która nie posiada wszystkich funkcji: nie zapewnia filtrowania treści, blokowania okienek pop-up, reklam, skryptów, ciasteczek, itp.

Podobne Firewall

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sunbelt Kerio Personal Firewall 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie