Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Tools Firewall Plus 7

Kategoria: Firewall
Producent: firma PC Tools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.12.2009
Data modyfikacji: 30.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1009

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Tools Firewall Plus 7

PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym. Firma PC Tools i w tym programie postawiła na optymalnie prostą obsługę, która nie sprawi kłopotów nowym użytkownikom a znawców zadowoli funkcjonalnością. Użyte w PC Tools reguły chroniące komputer przed najbardziej znanymi atakami gwarantują bezpieczeństwo a opcjonalne zabezpieczenie reguł i ustawień hasłem pozwalają dostosować poziom ochrony do własnych potrzeb. PC Tools Firewall działa po polsku. Ściągnij PC Tools Firewall za darmo.

PC Tools Firewall Plus to zapora sieciowa chroniąca przed dostępem do komputera nieautoryzowanych użytkowników przez Internet lub inną sieć. PC Tools Firewall Plus 6 za free sprawdza wszystkie programy, które łączą się z siecią. PC Tools Firewall nie pozwala na uszkodzenie danych lub wykradzenie poufnych informacji przez szkodliwe obiekty, między innymi trojany, backdoor, programy rejestrujące naciśnięcia klawiszy. Nie musisz szukać spolszczenia do programu, PC Tools Firewall w wersji pl działa od chwili instalacji.

Zaraz po instalacji PC Tools Firewall Plus chroni komputer przed atakami i znanymi exploitami. Doświadczeni użytkownicy mogą konfigurować filtr pakietów (w regułach obsługiwany jest także protokół IPv6) i określić odpowiedni sposób ochrony komputera. PC Tools Firewall sam przeprowadza download uaktualnień. Pc Tools chroni w czasie rzeczywistym komputery nie tylko domowe ale także w firmach – PC Tools można używać także w biurze.

Licencja

Firma PC ToolPC oferuje program PC Tools Firewall Plus 6, download i używanie, za darmo.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, dla których zaprojektowano PC Tools Firewall to: Windows Vista (32- i 64-bitowy) oraz Windows XP (32-bitowy). Producent potwierdził oficjalnie kompatybilność PC Tools Firewall z Windows 7 (32- i 64-bitowy). Nie ma problemu z uzyskaniem wersji językowej PC Tools Firewall pl – działa ona zaraz po instalacji.

Na naszej stronie znajdziesz inne produkty firmy PC Tools – download programu PC Tools Antivirus i Spyware Doctor jest darmowy a instalacja razem z PC Tools Firewall zapewni optymalną ochronę

Podobne Firewall

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Tools Firewall Plus 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie