Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Internet Security 2013

Kategoria: Firewall
Producent: Panda
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Data modyfikacji: 05.02.2013
Rozmiar: 85,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 391

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Internet Security 2013

Panda Internet Security 2013 to pakiet zabezpieczeń, który ma zapewnić nam bezpieczne sufrowanie po nieprzeliczonych stronach sieci. A jako że bezpieczeństwo jest rzeczą najważniejszą, radzimy każdemu, aby przetestował tą aplikację. Co prawda pełna wersja Panda Internet Security nie jest za darmo, jednak mamy tu trial, który pozwoli przetestować aplikację przez określony czas.

W zestawie znajdują się programy antyspyware, osobisty firewall, moduł antyspamowy, a także moduł ochrony danych osobowych. Mamy więc wszechstronne zabezpieczenie przed wszelkiej maści niebezpieczeństwem – od zainfekowanej poczty po otrzymywanie niechcianych reklam na skrzynkę pocztową. Pobierz program Panda w wersji próbnej i zobacz, jak będzie Cię strzegł podczas używania komputera.

W porównaniu z poprzednimi wersjami, aplikacja została zoptymalizowana. Dlatego też działa szybciej i skuteczniej. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie Panda Internet Security 2013, na jakie możesz natknąć się w sieci. Nowości w odsłonie 2013 to tryb multimediów oraz gier, menadżer sieci domowej, szyfrowanie plików, zdalny dostęp do komputera oraz grunowane usuwanie plików.

Dostępna za free wersja  Panda Internet Security pozwoli przetestować wszystkie możliwości aplikacji. Dzięki temu można zdecydować, czy warto zapłacić za pełny program. Panda jest obecna na rynku od wielu lat, podczas których jej twórcy nabierali coraz większego doświadczenia w prawidłowej ochronie komputera. Download Panda Internet Security 2013 pozwoli sprawdzić efekty ich pracy.

Program może być testowany zarówno w domu, jak też i w firmach czy biurach – podobnie jak i pełna wersja po opłaceniu licencji. 

Podobne Firewall

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Internet Security 2013



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie