Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Global Protection 2013

Kategoria: Firewall
Producent: Panda Security
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Data modyfikacji: 05.02.2013
Rozmiar: 73,1 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 391

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Global Protection 2013

Bezpieczeństwo systemu i zapisanych na twardym dysku danych to rzecz priorytetowa, zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z ważnymi dokumentami lub też łączymy się przez Internet np. z bankiem.  Panda Global Protection 2013 jest programem, który ma za zadanie zabezpieczyć nas przed różnymi rodzajami ataków z siei, jak na przykład wirusy, program szpiegujące, program śledzące i tym podobne rzeczy. Nadto posiada on filtr, dzięki któremu spam ma kłopoty z dostaniem się do naszego klienta poczty.

Można ściągnąć Panda Global Protection 2013 za free, ale tylko w wersji testowej. Pozwala ona na sprawdzenie wszystkich możliwości tej aplikacji i podjęcie decyzji, czy warto nabyć pełną wersję. Wśród licznych zalet można wymienić jeszcze kontrolę rodzicielską, możliwość wykonania kopii zapasowej wskazanych plików na płytę lub serwera, a także rozbudowany system ochrony tożsamości.  Dostępna za darmo Panda Global Protection 2013 w wersji testowej ma także mechanizm TruPrevent 2.0, który odpowiada za jak najlepsze zabezpieczenie systemu przed wirusami.

Panda Global Protection 2013 działa pod Windows 7 oraz wcześniejszymi systemami, czyli XP i Vista. Właściciele pełnej wersji mają aktualizacje wykonywane automatycznie, więc odpada konieczność sprawdzania co jakiś czas nowszych wersji. Jeśli chcesz mieć naprawdę dobrą ochronę swojego systemu, pobierz Panda w wersji testowej i zobacz, jak Ci się spodoba!

Download Panda Global Protection 2013 może zająć nawet kilkadziesiąt minut, ponieważ plik instalacyjny ma prawie 60 MB. Szybkość pobierania uzależniona jest od łącza użytkownika. Warto odczekać, bowiem aplikacja ma sporo do pokazania. Nic zresztą dziwnego, bowiem Panda jest obecna na rynku od lat, a w tym wypadku doświadczenie procentuje. Dlatego też spotykamy tu np. Panda USB Vaccine, która chroni nasze urządzenia wewnętrzne przed atakiem wirusów, a także blokuje dostęp wirusów do systemu tą właśnie drogą.

Co się tyczy wykonywania kopii zapasowych, mamy tu do dyspozycji 2 GB miejsca na serwerze producenta. To wystarczająco dużo, aby przetrzymać tam bezpiecznie najważniejsze pliki z systemu, jak na przykład prace, projekty, zdjęcia czy też prywatne filmy. Jest to zarazem kolejny duży plus tej aplikacji, którą polecamy wypróbować.

Podobne Firewall

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Global Protection 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie