Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outpost Firewall Pro 2010

Kategoria: Firewall
Producent: Agnitum Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.09.2010
Rozmiar: 28.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 271

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Outpost Firewall Pro 2010

Outpost Firewall Pro 2010 pl to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą. Jak wiemy, po łączach krąży masa wszelkiego rodzaju wirusów, koni trojańskich czy programów szpiegujących. Celem dostępnego w wersji testowej za free Outpost Firewall jest powstrzymanie ich i odparcie każdego ataku, jaki można nadejść przez pocztę elektroniczną, czyli zainfekowany e-mail, który przepuszczą inne programy wirusowe.

Niestety, nie ma możliwości pobrania pełnej wersji tej aplikacji za darmo. Można jednak wykonać download Outpost pl w wersji trial. Pozwala ona na używanie programu przez 30 dni i ocenieniu w tym czasie, jak się on sprawuje. Trzeba przyznać, że Outpost ma jedną dość niezwykła funkcję – pozwala ustawić komputer w trybie „stealth”, czyli niewidzialnego dla hakerów. Czy takie coś zadziała w razie ataku? Cóż, nie życzymy nikomu, aby musiał sprawdzać to osobiście, ale zapora przed takimi nieprzyjemnymi sytuacjami może spełnić swoje zadanie. Dodatkowo należy zauważyć, że obsługa programu jest bardzo łatwa i z pewnością nikt nie będzie potrzebował szukania informacji o obsłudze tego programu w sieci.

Aplikacja przeznaczona jest na wszystkie systemy operacyjne z rodziny Windows. Można więc używać Firewall na Windows 7, Vista i XP. Nie ma za to edycji programu na Mac, nic też nie wiadomo o wydaniu Firewall na Linux, jednak użytkownicy tych dwóch systemów mają swoje programy, chroniące ich przed wirusami – znajdują się one także i na naszych stronach, w odpowiednich działach.

Podobne Firewall

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outpost Firewall Pro 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie