Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Personal Firewall 2005

Kategoria: Firewall
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 21.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 211

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton Personal Firewall 2005

Norton Personal Firewall  2005 firmy Symantec chroni dane osobiste i zapobiega dostępowi hakerów. Sprawia, że zaraz po zainstalowaniu produktu komputer staje się "niewidoczny" z Internetu, tak że hakerzy nie mogą go znaleźć.

Wykorzystana w programie inteligentna technologia zapobiegania włamaniom blokuje podejrzany ruch internetowy. Z kolei łatwa w użyciu funkcja kontroli prywatności zapobiega przesyłaniu informacji osobistych bez wiedzy użytkownika.

Funkcje produktu:

 • Funkcja blokowania informacji poufnych umożliwia wysyłanie informacji osobistych do odbiorców zaufanych i zapobiega ich wysyłaniu do innych odbiorców
 • W przypadku potrzeby czasowego wyłączenia zapory ogniowej po pewnym czasie automatycznie włącza ją ponownie.
 • Ukrywa komputer przed użytkownikami Internetu, co uniemożliwia znalezienie go przez hakerów.
 • Technologia zapobiegania włamaniom automatycznie blokuje ruch przychodzący o podejrzanym charakterze.
 • Norton Privacy Control zapobiega wysyłaniu informacji bez wiedzy użytkownika pocztą elektroniczną, w systemie natychmiastowego przesyłania wiadomości, w załącznikach Microsoft Office oraz w formularzach internetowych.
 • Funkcja Program Control umożliwia łączenie się z Internetem tylko uprawnionym programom.
 • Asystent internetowy pozwala blokować reklamy i umożliwia dostęp do innych opcji programu z przeglądarki Microsoft Internet Explorer.
 • W trakcie połączenia z Internetem LiveUpdate automatycznie sprawdza aktualizacje zabezpieczeń.

Podobne Firewall

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Personal Firewall 2005Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie