Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norman Personal Firewall 1.42

Kategoria: Firewall
Producent: Norman ASA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 270

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norman Personal Firewall 1.42

Norman Personal Firewall (NPF) to program typu firewall, który chroni komputer przed atakami hackerów. Dodatkowo aplikacja została wyposażona w  moduł kontroli rodzicielskiej, który pozwala filtrować witryny www pod kątem materiałów tam zawartych.


Program podobnie jak inne aplikacje tego typu umożliwia blokowanie wybranym aplikacjom dostępu do sieci. Ponadto możliwe jest ustalenie zaufanych adresów IP.  Zaawansowaniu użytkownicy mogą łatwo dopasować działanie programu do własnych potrzeb.

Podobne Firewall

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norman Personal Firewall 1.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie