Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Look 'n' Stop 2.06

Kategoria: Firewall
Producent: Frederic Gloannec & Jean-Francois Catte
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 269

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Look 'n' Stop 2.06

Look 'n' Stop to kolejny firewall, świetnie nadający się dla użytkowników domowych ze względu na swą intuicyjna obsługę.


Program chroni komputer przed atakami z sieci blokuje także oprogramowanie typu spyware. Potrafi także rozpoznawać komputery w sieci lokalnej na podstawie adresu mac. Aplikacja pozwala zdefiniować indywidualny poziom bezpieczeństwa dla każdego z użytkowników komputera. Look 'n' Stop aktualizuje się w sposób automatyczny. Funkcjonalność programu może zostać rozbudowana dzięki wtyczkom. Doświadczeni użytkownicy mogą skorzystać z szeregu przydatnych opcji zaawansowanych.

Podobne Firewall

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Look 'n' Stop 2.06Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie