Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kerio Control Firewall 7

Kategoria: Firewall
Producent: Kerio Technologies Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.03.2011
Rozmiar: 61.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 170

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kerio Control Firewall 7

Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach. Zapewnia ochronę przed wirusami, generację raportów dostępu, a także personalizację użytkowników. Nie jest to program darmowy. Można przetestować go jednak, pobierając Kerio Control Firewall w wersji testowej, czyli trial. Dzięki temu będzie można używać programu przez trzydzieści dni. Wymagana jest także rejestracja na stronie producenta.

Nie istnieje wydanie Kerio Control Firewall pl, tak więc do obsługi aplikacji przyda się znajomość angielskiego w stopniu co najmniej dobrym. Jednakże jest to program kierowany głównie do adminów, ci zaś raczej z tym językiem problemów nie mają. Download aplikacji w wersji demonstracyjnej pozwoli na korzystanie z wszystkich funkcji programu. Czy jest on skuteczny? No cóż, na ten temat zdania są podzielone. Wszystko zależy od tego, czego spodziewa się użytkownik. Program posiada wiele użytecznych opcji, dla niektórych może być to jednak za mało.

Bez problemu uruchomimy Kerio Control Firewall na Windows 7, Vista i XP. Plik instalacyjny waży 65 MB, więc pobieranie aplikacji zajmie kilak minut. Firewall Kerio zapewnia wielowarstwową architekturę zabezpieczającą sieci, serwery oraz użytkowników. Polecamy wypróbowanie go osobom zajmującym się serwerami i administrowaniem siecią. To doskonałe rozwiązanie wszystkich problemów, które w wersji testowej umożliwia działanie na nim przez trzydzieści dni. Po tym czasie należy wykupić pełną wersję programu, co jest możliwe na stronie producenta. Cena uzależniona jest o ilości stanowisk, na jakie licencję nabywamy.

Podobne Firewall

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kerio Control Firewall 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie