Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jetico Personal Firewall 2.1.0.2 Beta

Kategoria: Firewall
Producent: Jetico, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 3,56 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 233

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Jetico Personal Firewall 2.1.0.2 Beta

Jetico Personal Firewall chroni twój komputer przed niechcianymi hakerskimi atakami z zewnątrz jak również od złośliwych programów funkcjonujących potajemnie wewnątrz pamięci twojego komputera oraz napędu dysku twardego. Nowa wersja programu posiada trzy poziomy ochrony: niskopoziomowe filtrowanie pakietów sieciowych, skanowanie sieci na poziomie aplikacji i ochrona aktywnych procesów na poziomie użytkownika.

Nowy Jetico Personal Firewall sprawdza każdy pakiet, który wchodzi lub wychodzi z twojego komputera. Używając zbiorów gotowych wzorców konfiguracji dla określonej polityki bezpieczeństwa sam definiujesz w jakim stopniu twój komputer ma być chroniony. Należy też zadeklarować czy jesteśmy podłączeni do do sieci lokalnej czy bezpośrednio łączymy się z Internetem.

Pobierz Jetico Personal Firewall aby ochronić swój komputer przed niechcianymi próbami hakerskimi, przed dostępem do twojego napędu CD lub DVD, dysku twardego. Sam ustalaj kiedy i do jakich witryn chcesz mieć możliwość dostępu oraz jakie programy mogą się łączyć z Internetem o określonych porach. Z Jetico Osobistym Firewall czujesz się pewny, bezpieczny i chroniony nie mając jednocześnie specjalnych ograniczeń czy spowolnień w działaniu Internetu. Program jest jednak przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników ze względu na dużą ilość możliwych konfiguracji i raczej skomplikowaną obsługę.

Podobne Firewall

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jetico Personal Firewall 2.1.0.2 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie