Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jetico Personal Firewall 2.0.2.7

Kategoria: Firewall
Producent: Jetico, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 451

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jetico Personal Firewall 2.0.2.7

Jetico Personal Firewall to darmowa, bardzo skuteczna zapora sieciowa.

Program przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników ze względu na dużą ilość możliwych konfiguracji i raczej skomplikowaną obsługę. Aplikacja pozwala na rozbudowaną konfigurację dostępu do sieci dla poszczególnych aplikacji i składników systemu.

Podobne Firewall

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jetico Personal Firewall 2.0.2.7

dodał: ~piciu , 21.02.2009

Licencja Freeware? A to ciekawe od kiedy .

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie