Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jetico Personal Firewall 2.0.2.7

Kategoria: Firewall
Producent: Jetico, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 452

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jetico Personal Firewall 2.0.2.7

Jetico Personal Firewall to darmowa, bardzo skuteczna zapora sieciowa.

Program przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników ze względu na dużą ilość możliwych konfiguracji i raczej skomplikowaną obsługę. Aplikacja pozwala na rozbudowaną konfigurację dostępu do sieci dla poszczególnych aplikacji i składników systemu.

Podobne Firewall

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jetico Personal Firewall 2.0.2.7

dodał: ~piciu , 21.02.2009

Licencja Freeware? A to ciekawe od kiedy .

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie