Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FortKnox Personal Firewall 2007

Kategoria: Firewall
Producent: Netgate
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 231

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FortKnox Personal Firewall 2007

FortKnox Personal Firewall jest osobistą zaporą, która umożliwia ochronę komputera przed atakami hakerów, końmi trojańskimi, programami szpiegującymi.

Program korzysta z technologii Intrusion Prevention System, SPI oraz tzw. Anti-spoofing. Daje użytkownikowi wgląd we wszystkie   połaczenia wychodzące i wchodzące komputera i blokowanie wybranych. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwą i szybką konfigurację.

Podobne Firewall

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FortKnox Personal Firewall 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie