Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Personal ^irewall 201?

Kategoria: Firewall
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2011
Rozmiar: 33,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Personal ^irewall 201?

Comodo Personal Firewall 2011 to darmowa zapora sieciowu, którą producent - doskonale znana na rynku aplikacji ochronnych firma Cmodo Group – udostępnił za darmo dla każdego. Oznacza to, że mogą z niej korzystać zarówno użytkownicy prywatni, jak też firmy czy przedsiębiorstwa zważywszy na funkcjonalność tego programu, nie sposób nie polecić go każdemu, kto szuka solidnego zabezpieczenia przed wszelakiej maści atakami z sieci.

Plik instalacyjny Comodo Personal Firewall 2011 jest do pobrania z tej właśnie strony. Dlaczego warto go ściągnąć? Po pierwsze – ze względu na dużą skuteczność w zatrzymywaniu próbujących się wedrzeć do systemu robaków, wirusów czy też koni trojańskich. Po drugie – ze względu na mechanizmy, w jakie go wyposażono. Comodo Personal Firewall 2011 pl posiada mechanizm piaskownicy. Jeśli jakiś podejrzany plik dostanie się do systemu, aplikacja izoluje go i testuje w wirtualnym, oddzielnym środowisku. Kolejnym ciekawym mechanizmem jest interfejs graficzny. Wszelkie opinie na jego temat mówią o nim wyłącznie pozytywnie. Każdy użytkownik może zresztą sprawdzić, czy inni mają rację – download Comodo Personal Firewall 2011 można wykonać w każdej chwili.

Można jeszcze dodać kolejne plusy aplikacji – jak na przykład tworzenie reguł dla aplikacji, czy też ukrywanie obecności komputera w sieci. Jednak zamiast o tym czytać, warto wypróbować to samemu. Program został skonstruowany w ten sposób, aby być jak najbardziej przyjazny użytkownikowi, a więc do jego obsługi nie będzie potrzebna żadna instrukcja. To następna rzecz, która skłania do przetestowania Comodo Personal Firewall 2011.

Podobne Firewall

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Personal ^irewall 201?Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie