Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Personal Firewall 3.0.14.276

Kategoria: Firewall
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 9.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1170

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Personal Firewall 3.0.14.276

Comodo Personal Firewall to skuteczna w działaniu i prosta w użytkowaniu zapora sieciowa. Program zapewnia ochronę przed hakerami, oprogramowaniem szpiegującego, końmi trojańskimi i kradzieżą tożsamości.

Funkcja  Host Intrusion Prevention System zapobiega instalacji złośliwego oprogramowanie. Natomiast funkcja Malware Scan sprawdza komputer w poszukiwaniu wirusów, spyware i trojanów przed zainstalowaniem Comodo Firewall Pro
Aktualizacje programu są bezpłatne. Najnowsza aktualizacja aplikacji dostępna w tym miejscu: Comodo download.
­
Uwaga!
Program jest darmowy zarówno dla użytkowników domowych jak i firm. W celu uzyskania kodu aktywacyjnego należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta

Podobne Firewall

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Personal Firewall 3.0.14.276Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie