Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Personal Firewall 2012

Kategoria: Firewall
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.10.2010
Rozmiar: 50.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 764

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Personal Firewall 2012

Comodo Personal Firewall 2012 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak antypyware, rootkity, malware. Co ważne – Comodo Firewall jest do pobrania całkowicie za darmo, zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. To zarazem część pakietu Internet Security – inne jego elementy znajdują się na sąsiednich stronach naszego portalu.

Polecamy download Firewall każdemu użytkownikowi dbającemu o swój system. Aplikacja filtruje ruch przychodzący i wychodzący, posiada także Sandbox, czyli wirtualną przestrzeń do uruchamiania podejrzanych elementów poza systemem. Możemy także w opcjach ustawić reguły dla zaufanych i niebezpiecznych aplikacji, więc omyłkowo wzięty za wirus program może zostać przeniesiony do kategorii zaufanych.

Wszystkie ustawienia możemy importować, a także eksportować. Dzięki temu gdy reinstalujemy system czy zostanie on uszkodzony, możemy w łatwy sposób odzyskać wszystkie ustawienia. Jako że wszystkie opcje mamy w języku polskim, żaden użytkownik nie powinien mieć problemów z jego obsługą. A czy warto go pobrać? Oczywiście. W Internecie znajduje się mnóstwo porad użytkowników, jak w najbardziej efektywny sposób skonfigurować tą zaporę. Dzięki temu mamy jeszcze większą pewność, że nas system jest doskonale chroniony.

Comodo Personal Firewall 2012 jest – po zainstalowaniu w systemie – na bieżąco aktualizowany przez producenta. Dzięki temu mamy pewność, że żadne nowe wirusy nie przebiją „ognistej zapory”. Ponieważ pobrania ani używanie nie kosztuje ani grosza, polecamy każdemu zapoznać się z tą aplikacją.

Podobne Firewall

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Personal Firewall 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie