Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CA Personal Firewall 2008 10.0.0.157

Kategoria: Firewall
Producent: CA, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 20.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 267

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CA Personal Firewall 2008 10.0.0.157

CA Personal Firewall  pomaga chronić użytkownika przed atakami z sieci, lub kradzieżą tożsamości przez programy typu spyware.

Aplikacja blokuje wyskakujące okienka pop-up, pozwala na kontrole cookies i uruchomionych procesów.

Wymagania systemowe:

 • Procesor klasy Pentium 300 Mhz,
 • 256 MB pamięci ram RAM,
 • 25MB wolnego miejsca na dysku.

Podobne Firewall

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CA Personal Firewall 2008 10.0.0.157Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie