Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Firewall PRO 1.14

Kategoria: Firewall
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 3,8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 786

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Ashampoo Firewall PRO 1.14

Ashampoo Firewall pro to bardzo skuteczna, rozbudowana zapora ogniowa zapewniająca bezpieczne korzystanie z internetu.

Program monitoruje wszystkie procesy działające w sieci. Gdy któraś z aplikacji próbuje uzyskać dostęp do Internetu, użytkownik jest pytany o zgodę.  Prosty i funkcjonalny interfejs pozawala szybko i sprawnie korzystać z programu. Ashampoo Firewall wyświetla szczegółowe logi i statystyki wykorzystania zasobów sieciowych oraz pozawala zablokować dostęp do intrentu wybranym aplikacją lub przez określone porty.

Podobne Firewall

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Firewall PRO 1.14

dodał: ~RERE , 13.03.2010

program dobry mozna pobierac ale ja wole po polsku

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie