Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Firewall 1.20

Kategoria: Firewall
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 712

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ashampoo Firewall 1.20

Ashampoo Firewall to bardzo skuteczna zapora ogniowa zapewniająca bezpieczne korzystanie z internetu.

Program monitoruje wszystkie procesy działające w sieci. Gdy któraś z aplikacji próbuje uzyskać dostęp do Internetu, użytkownik jest pytany o zgodę.  Prosty i funkcjonalny interfejs pozawala szybko i sprawnie korzystać z programu. Ashampoo Firewall wyświetla szczegółowe logi i statystyki wykorzystania zasobów sieciowych oraz pozawala zablokować dostęp do intrentu wybranym aplikacją lub przez określone porty.

Uwaga!
Program jest bezpłatny, aby móc z niego używać należy przy pierwszym uruchomieniu pobrać kod aktywacyjny i podać adres email.

Podobne Firewall

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Firewall 1.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie