Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2013 Internet Security

Kategoria: Firewall
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2011
Rozmiar: 113 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 472

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArcaVir 2013 Internet Security

ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.  Mamy tu zaporę sieciową, antywirus, skaner http, filtr antyspamowy, moduł antybanerowy oraz monitor rejestru. Nie jest to zestaw darmowy, można jednak przekonać się o jego możliwościach, wykonując download ArcaVir 2013 w wersji testowej. To wydanie pozwala na używanie programu przez okres 31 dni.

Ponieważ mamy tu wszystko po polsku, nie będzie trzeba żadnych specjalnych tłumaczeń. Zwiększa to wygodę działania i pozwala na takie operacje jak predefiniowanie reguł, czy też integrację z systemem na poziomie jądra. ArcaVir Internet Security zbiera dość różne opinie – nie da się ukryć, ze jest sporo negatywnych. Jedną z przyczyn niepochlebnych komentarzy jest fakt, że gdy zainstalujemy pakiet, a mamy inny program antywirusowy w systemie, mogą występować dziwne zachowania komputera, z brakiem połączenia z siecią włącznie. Dlatego też należy pamiętać, aby odinstalować program antywirusowy przed instalacją ArcaVir Internet Security.

Warto dodać, że mamy w programie dodatkowe mechanizmy, które mają zapewniać bezpieczne korzystanie z bankowości elektronicznej, ochronę sieci Wi-Fi czy też połączeń Bluetooth. Pełną wersję aplikacji można nabyć u producenta, zaś jej koszt uzależniony jest od tego, na ile stanowisk licencję nabywamy i na jaki czas. I tak przykładowo licencja na jedno stanowisko na rok to wydatek 150 złotych, czyli jakieś 14 złotych na miesiąc.

Podobne Firewall

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.

 • PC Tools Firewall Plus

  PC Tools Firewall Plus 6.0 to darmowy firewall chroniący komputer prze zagrożeniami płynącymi z internetu. PC Tools Firewall za free chroni komputer przed hackerami działającymi w Internecie oraz zapewnia kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2013 Internet SecurityAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie