Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2013 Internet Security

Kategoria: Firewall
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2011
Rozmiar: 113 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 470

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArcaVir 2013 Internet Security

ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.  Mamy tu zaporę sieciową, antywirus, skaner http, filtr antyspamowy, moduł antybanerowy oraz monitor rejestru. Nie jest to zestaw darmowy, można jednak przekonać się o jego możliwościach, wykonując download ArcaVir 2013 w wersji testowej. To wydanie pozwala na używanie programu przez okres 31 dni.

Ponieważ mamy tu wszystko po polsku, nie będzie trzeba żadnych specjalnych tłumaczeń. Zwiększa to wygodę działania i pozwala na takie operacje jak predefiniowanie reguł, czy też integrację z systemem na poziomie jądra. ArcaVir Internet Security zbiera dość różne opinie – nie da się ukryć, ze jest sporo negatywnych. Jedną z przyczyn niepochlebnych komentarzy jest fakt, że gdy zainstalujemy pakiet, a mamy inny program antywirusowy w systemie, mogą występować dziwne zachowania komputera, z brakiem połączenia z siecią włącznie. Dlatego też należy pamiętać, aby odinstalować program antywirusowy przed instalacją ArcaVir Internet Security.

Warto dodać, że mamy w programie dodatkowe mechanizmy, które mają zapewniać bezpieczne korzystanie z bankowości elektronicznej, ochronę sieci Wi-Fi czy też połączeń Bluetooth. Pełną wersję aplikacji można nabyć u producenta, zaś jej koszt uzależniony jest od tego, na ile stanowisk licencję nabywamy i na jaki czas. I tak przykładowo licencja na jedno stanowisko na rok to wydatek 150 złotych, czyli jakieś 14 złotych na miesiąc.

Podobne Firewall

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Panda Global Protection

  Panda Global Protection 2013 to potężna zapora przeciwko wszelkiej maści wirusom, programom szpiegujący, rootkitom i innemu niebezpiecznemu oprogramowaniu.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2013 Internet SecurityAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie