Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm 10.2.064.000

Kategoria: Firewall
Producent: Zone Labs LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2011
Data modyfikacji: 26.06.2012
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZoneAlarm 10.2.064.000

Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona. Jest to zapora sieciowa, chroniąca komputer przed wszelkiej maści szkodliwymi elementami z sieci. ZoneAlarm 9 jest aplikacją darmową, jednak tylko w przypadku używania jej do zastosowań prywatnych. Czy warto pobrać ten program?

ZoneAlarm w tym wydaniu nie ma co prawda tych samych możliwości, co płatne wersje, jednak i tak jego funkcjonalność jest spora. Głównym zadaniem jest blokowanie wszelkich prób włamywania się na komputer przez osoby trzecie, czyli hakerów. Pozwala on także na pracę w trybie niewidzialnym (Stealth Mode), czyli nasz komputer jest niewidoczny dla użytkowników sieci. Nie ma co prawda wydania ZoneAlarm pl, jednak obsługa aplikacji jest tak prosta, że nie potrzeba znać angielskiego w jakimś szczególnie zaawansowanym stopniu, aby poradzić sobie z jego obsługą. Jeśli jednak ktoś chce, może sprawdzić, czy istnieje spolszczenie ZoneAlarm.

Download programu zajmie chwilę – plik instalacyjny ma 44 MB. Warto jednak odczekać, bowiem ZoneAlarm 9 to aplikacja naprawdę skuteczna i nie spotyka się negatywnych opinii na temat jej działania. Można stosować ten program jako uzupełnienie głównego antywirusa. W połączeniu z nim mamy naprawdę skuteczną zaporę przeciwko wszystkim niebezpieczeństwom, jakie czyhać mogą na internautów. Polecamy także zapoznanie się z opisem wydania aplikacji w wersji płatnej Pro, które znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne Firewall

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • Sunbelt Kerio Personal Firewall

  Sunbelt Personal Firewall (KPF) Łatwy w obsłudze firewall, chroniący przed atakami z Internetu oraz sieci lokalnej. Wykrywa konie trojańskie, a także programy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm 10.2.064.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie