Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Anti-Spyware 7.0.337.000

Kategoria: Antyspyware
Producent: Zone Labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 14.3 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 537

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Anti-Spyware 7.0.337.000

ZoneAlarm Anti-Spyware jest doskonałym narzędziem do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem typu spyware. Aplikacja została stworzona przez znaną z doskonałych produktów firmę Zone Labs.

Program posiada wyjątkowo wydajny silnik skanujący, wykrywający większość złośliwego oprogramowania. Aplikacja zapewnie stałą ochronę systemu w czasie rzeczywistym, chroniąc komputer użytkownika przed infekcjami. Moduł kwarantanny umożliwia odizolować ważne dla systemu pliki, które zostały już zainfekowane. Moduł automatycznej aktualizacji bazy sygnatur zapewnia ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Podobne Antyspyware

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Anti-Spyware 7.0.337.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie