Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xp-AntiSpy 3.98-1

Kategoria: Antyspyware
Producent: Chriss Conel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Data modyfikacji: 21.12.2011
Rozmiar: 0,39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 755

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis xp-AntiSpy 3.98-1

Xp-AntiSpy to program, który służy do blokowania niektórych funkcji - typu auto update, systemu Windows.

Xp-AntiSpy potrafi wyłączyć wiele tego typu funkcji nieustannie pracujących w tle gdy uruchomiony jest system Windows i tym samym przyczyniających się wydatnie do spowolnienia jego pracy oraz przeprowadzających w tle bliżej niezidentyfikowane operacje - niepożądane przez użytkownika. Aplikacja potrafi wyłączyć również moduł odpowiadający za weryfikowanie autentyczności aktualnie uruchomionej wersji systemu.

Podobne Antyspyware

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xp-AntiSpy 3.98-1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie