Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xp-AntiSpy 3.98-1

Kategoria: Antyspyware
Producent: Chriss Conel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Data modyfikacji: 21.12.2011
Rozmiar: 0,39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 755

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis xp-AntiSpy 3.98-1

Xp-AntiSpy to program, który służy do blokowania niektórych funkcji - typu auto update, systemu Windows.

Xp-AntiSpy potrafi wyłączyć wiele tego typu funkcji nieustannie pracujących w tle gdy uruchomiony jest system Windows i tym samym przyczyniających się wydatnie do spowolnienia jego pracy oraz przeprowadzających w tle bliżej niezidentyfikowane operacje - niepożądane przez użytkownika. Aplikacja potrafi wyłączyć również moduł odpowiadający za weryfikowanie autentyczności aktualnie uruchomionej wersji systemu.

Podobne Antyspyware

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xp-AntiSpy 3.98-1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie