Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XoftSpySE Anti-Spyware 4.33

Kategoria: Antyspyware
Producent: ParetoLogic Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 479

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis XoftSpySE Anti-Spyware 4.33

XoftSpySE Anti-Spyware to aplikacja przeznaczona do lokalizowania i likwidowania złośliwego oprogramowania. Narzędzie skutecznie zwalcza  adware, spyware, pop-Up generators, keyloggers, trojans, hijackers oraz malware.


Program skanuje rejestr, procesy, folder systemowy, pliki przeglądarki i dowolny folder wskazany przez użytkownika. Program jest aktualizowany w sposób automatyczny.


Uwaga!
Wersja testowa umożliwia tylko skanowanie, Aby usunąć znalezione złośliwe oprogramowanie należy zarejestrować program.


Minimalne wymagania:

 • Procesor Intel Pentium II
 • 64MB RAM
 • 20MB wolnego miejsca na dysku
 • Internet Explorer 6 (lub nowsza)
 • Windows 2000 or XP

Podobne Antyspyware

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XoftSpySE Anti-Spyware 4.33Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie