Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Defender 1.1.1593.0

Kategoria: Antyspyware
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1803

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Defender 1.1.1593.0

Windows Defender jest bezpłatnym programem firmy Microsoft dla użytkowników systemów Windows 2000 i XP, które chroni komputer przed niebezpiecznym oprogramowaniem.


Program umożliwia wykrycie i usunięcie z komputera znanych programów szpiegujących, zwiększając bezpieczeństwo korzystania z Internetu.

W celu skuteczniejszego wykrywania i usuwania nowych zagrożeń bezpośrednio po ich zidentyfikowaniu program ten korzysta z automatycznych aktualizacji definicji dostarczanych przez analityków firmy Microsoft.


Udoskonalenia programu Windows Defender:

 • Szybsze działanie dzięki nowemu mechanizmowi skanowania.
 • Ujednolicone i uproszczone ostrzeżenia i interfejs użytkownika.
 • Lepsza kontrola nad programami zainstalowanymi na komputerze dzięki narzędziu Software Explorer.
 • Obsługa wielojęzyczna z funkcjami globalnymi i lokalizacyjnymi.
 • Technologie zabezpieczeń dla wszystkich użytkowników, bez względu na to, czy posiadają prawa administratora na komputerze.
 • Obsługa technologii ułatwiających korzystanie z komputera dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności fizycznej lub umysłowej.
 • Obsługa systemu Microsoft Windows XP Professional x64 Edition.
 • Funkcja automatycznego czyszczenia według ustawień użytkownika podczas zaplanowanych regularnie skanowań.


Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Defender 1.1.1593.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie