Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Defender 1.1.1593.0

Kategoria: Antyspyware
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1802

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Defender 1.1.1593.0

Windows Defender jest bezpłatnym programem firmy Microsoft dla użytkowników systemów Windows 2000 i XP, które chroni komputer przed niebezpiecznym oprogramowaniem.


Program umożliwia wykrycie i usunięcie z komputera znanych programów szpiegujących, zwiększając bezpieczeństwo korzystania z Internetu.

W celu skuteczniejszego wykrywania i usuwania nowych zagrożeń bezpośrednio po ich zidentyfikowaniu program ten korzysta z automatycznych aktualizacji definicji dostarczanych przez analityków firmy Microsoft.


Udoskonalenia programu Windows Defender:

 • Szybsze działanie dzięki nowemu mechanizmowi skanowania.
 • Ujednolicone i uproszczone ostrzeżenia i interfejs użytkownika.
 • Lepsza kontrola nad programami zainstalowanymi na komputerze dzięki narzędziu Software Explorer.
 • Obsługa wielojęzyczna z funkcjami globalnymi i lokalizacyjnymi.
 • Technologie zabezpieczeń dla wszystkich użytkowników, bez względu na to, czy posiadają prawa administratora na komputerze.
 • Obsługa technologii ułatwiających korzystanie z komputera dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności fizycznej lub umysłowej.
 • Obsługa systemu Microsoft Windows XP Professional x64 Edition.
 • Funkcja automatycznego czyszczenia według ustawień użytkownika podczas zaplanowanych regularnie skanowań.


Podobne Antyspyware

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Defender 1.1.1593.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie