Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trend Micro HijackThis 2.04

Kategoria: Antyspyware
Producent: Trend Micro. Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 570

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Trend Micro HijackThis 2.04

HijackThis jest   świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.


HijackThis skanuje odpowiednie strefy rejestru i dysku. Wyniki zapisuje w postaci loga zawierającego następujące informacje:
R - wpisy w rejestrze dot. domyślnej strony startowej i strony wyszukiwania,
F - wpisy do plików uruchamianych przy starcie systemu,
N - analogicznie jak R ale dla Netscape i Mozilli
O - inne ustawienia..

Uwaga!
HijackThis jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników, ponieważ wyświetla zarówno niebezpieczne jak i prawidłowe wpisy. Odradza się początkującym  użytkownikom samodzielne usuwanie wpisów.

Podobne Antyspyware

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Trend Micro HijackThis 2.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie