Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Spyware Interrogator 3.1.26

Kategoria: Antyspyware
Producent: Trisnap Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 345

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Spyware Interrogator 3.1.26

System Spyware Interrigator (SSI) jest darmowym programem do usuwania oprogramowania szpiegującego. Narzędzie skanuje system w poszukiwaniu zagrożenia, następnie umożliwia likwidację znalezionych plików.

SSI posiada możliwość uczenia się, dzięki czemu potrafi wykrywać nieznane jeszcze złośliwe programy.

Uwaga!
Program jest darmowy wyłącznie w zastosowaniach niekomercyjnych.

Podobne Antyspyware

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Spyware Interrogator 3.1.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie