Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Safety Monitor 2.3.0.612

Kategoria: Antyspyware
Producent: System Safety
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 303

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis System Safety Monitor 2.3.0.612

System Safety Monitor to program, który w czasie rzeczywistym chroni komputer przed zagrożeniem ze strony niebezpiecznych aplikacji, dzięki monitorowaniu wszystkich procesów uruchomionych w systemie.


Program posiada rozbudowany tryb uczenia się, jego działanie przypomina mechanizmy funkcjonowania zapór sieciowych gdy jakaś aplikacja próbuje wykonać jakąś akcję, program blokuje ją  pyta użytkownika o zgodę. Ochroną  są objęte m.in.  pliki rejestru, usługi, autostart, ustawienia przeglądarki internetowej, oraz sterowniki.

Podobne Antyspyware

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Safety Monitor 2.3.0.612Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie