Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Safety Monitor 2.3.0.612

Kategoria: Antyspyware
Producent: System Safety
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 304

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis System Safety Monitor 2.3.0.612

System Safety Monitor to program, który w czasie rzeczywistym chroni komputer przed zagrożeniem ze strony niebezpiecznych aplikacji, dzięki monitorowaniu wszystkich procesów uruchomionych w systemie.


Program posiada rozbudowany tryb uczenia się, jego działanie przypomina mechanizmy funkcjonowania zapór sieciowych gdy jakaś aplikacja próbuje wykonać jakąś akcję, program blokuje ją  pyta użytkownika o zgodę. Ochroną  są objęte m.in.  pliki rejestru, usługi, autostart, ustawienia przeglądarki internetowej, oraz sterowniki.

Podobne Antyspyware

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Safety Monitor 2.3.0.612Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie