Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SUPERAntiSpyware Free Edition 5

Kategoria: Antyspyware
Producent: SUPERAntiSpyware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2010
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 12,03 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 550

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SUPERAntiSpyware Free Edition 5

Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free. Jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja bezpłatna, a jej celem jest wykrywanie i usuwanie takich zagrożeń jak nadchodzące z sieci konie trojańskie, programy szpiegujące, robaki, hijackery i inne. Download SUPERAntiSpyware Free free edition zajmuje tylko kilka chwil – plik instalacyjny ma niecałe 9 MB – a pozwala poczuć bezpieczeństwo systemu.

Aplikacja skanuje system w trzech trybach. Możemy sprawdzić praktycznie wszystko – od pendrive po twardy dysk. Minusem aplikacji jest fakt, że wszelkie aktualizacje należy pobierać ręcznie. Jeśli jednak potrzebne Ci narzędzie, do sprawdzenia systemu i nośników na obecność wirusów w tej właśnie chwili, pobierz SUPERAntiSpyware Free z naszej strony. Program przystosowany jest do systemów operacyjnych z rodziny Windows. Można więc używać go na XP i Vista. Także pod Windows 7 SUPERAntiSpyware Free bez trudu wykryje wszelkie zagrożenia dla bezpieczeństwa i stabilności systemu.

Download SUPERAntiSpyware Free z tej strony pozwala na domowe używanie aplikacji. Do zastosowań komercyjnych (np. do firmy czy biura) należy pobrać wersję PRO, która znajduje się na oficjalnej stronie programu – oczywiście w tym przypadku nie obędzie się bez uiszczenia opłaty. Ta jednak wersja SUPERAntiSpyware pl posiada wiele dodatkowych opcji – wymienione są one przy oryginalnym opisie programu. Jednak do używania go prywatnie wystarczy spokojnie prezentowana tu edycja. Polecamy spróbować- bezpieczeństwa nigdy za wiele, prawda?

Podobne Antyspyware

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SUPERAntiSpyware Free Edition 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie