Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Terminator 2.5.6.316

Kategoria: Antyspyware
Producent: CRAWLER, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 0,63 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 746

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spyware Terminator 2.5.6.316

Spyware Terminator jest aplikacją skutecznie usuwającą spyware, adware, trojany, keyloggers, spam i inne złośliwe oprogramowanie nawt tak niebezpieczne jak WebRebates, Look2Me, BetterInternet, VX2 czy CWS.

Nowa wersja Spyware to program łatwy w użyciu, a jednocześnie gwarantujący spore możliwości. Warto nadmienić że podczas swojej pracy zużywa zaledwie minimalne zasoby sprzętowe i ma przy tym bardzo dużą prędkość skanowania. Wynosi ona około 40sek. W tym czasie Spyware Terminator wyświetla informacje na temat  znalezionych zagrożeń, dokładny czas skanowania i ilość sprawdzonych plików.

Pobierz ten program aby chronić swój komputer z potężną czasem rzeczywistego tarczą ochrony, innowacyjnym, nowoczesnym systemem skanującym i analizującym oraz bezpieczną kwarantanną dla znalezionego spyware. Uruchom skanowanie twojego komputera ręcznie lub zaplanuj tą czynność automatycznie w przyszłości. Wykonaj gruntowne sprawdzenie swoich napędów CD i DVD, dysku twardego, pamięci operacyjnej, uruchomionych procesów, rejestru i plików cookies.

Spyware Terminator daje możliwość, znalezienia i usunięcia wszystkich znanych plików spyware. Ochrona dostępowa działająca w czasie rzeczywistym chroni zarówno twój komputer, prywatność i dane osobowe.

Ta darmowa aplikacja oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa z możliwością samodzielnej konfiguracji ustawień.

Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Terminator 2.5.6.316Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie