Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Terminator 2.3.0.507

Kategoria: Antyspyware
Producent: Spywareterminator.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 8.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spyware Terminator 2.3.0.507

Spyware Terminator to szybkie i skuteczne narzędzie chroniące komputer przed różnego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem (spyware, trojany, adware, etc.).


Aplikacja zapewnia ochronę komputera w czasie rzeczywistym (Real-time Protection).
Głównymi zaletami Spyware Terminator są prostota obsługi i szybkość działania. Szybkie skanowanie na wolnym komputerze trwa tylko 40s.  W czasie skanowania program wyświetla informacje na temat  znalezionych zagrożeń oraz dokładny czas i ilość sprawdzonych plików.
Ta darmowa aplikacja oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa z możliwością samodzielnej konfiguracji ustawień.

Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Terminator 2.3.0.507Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie