Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Terminator 2.3.0.507

Kategoria: Antyspyware
Producent: Spywareterminator.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 8.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spyware Terminator 2.3.0.507

Spyware Terminator to szybkie i skuteczne narzędzie chroniące komputer przed różnego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem (spyware, trojany, adware, etc.).


Aplikacja zapewnia ochronę komputera w czasie rzeczywistym (Real-time Protection).
Głównymi zaletami Spyware Terminator są prostota obsługi i szybkość działania. Szybkie skanowanie na wolnym komputerze trwa tylko 40s.  W czasie skanowania program wyświetla informacje na temat  znalezionych zagrożeń oraz dokładny czas i ilość sprawdzonych plików.
Ta darmowa aplikacja oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa z możliwością samodzielnej konfiguracji ustawień.

Podobne Antyspyware

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Terminator 2.3.0.507Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie