Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Terminator 3.0

Kategoria: Antyspyware
Producent: Spyware Terminator
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 0.73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 667

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spyware Terminator 3.0

Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki, jednak ten może służyć zarówno jak to opisano, ale też i działać w czasie rzeczywistym, natychmiast reagując na zagrożenia. Jako że download Terminator Spyware nie kosztuje ani grosza - podobnie jak i używanie aplikacji - można go pobrać w każdej chwili i przekonać się o jego zaletach.

Aplikacja ta jest wyczulona na takie zagrożenia, jak konie trojańskie, wirusy, rootkity, keyloggery, elementy adware, malware, czy też oprogramowanie szpiegujące - spyware. Co warte zauważenia, to bardzo szybkie działanie programu. Nawet na wolnym komputerze dokładne sprawdzenie systemu nie zajmie dużo czasu. Oczywiście znalezione szkodniki są eliminowane po zakończeniu skanowania. Spyware Terminator 3.0 posiada także szereg dodatkowych opcji, które zwiększają jego funkcjonalność. Jedną z nich jest usuwanie zablokowanych, złośliwych plików, mamy tu także narzędzie służące do analizy wykrytych zagrożeń i inne użyteczne funkcje.

Dostępny po polsku Spyware Terminator przyda się na każdym komputerze jako dodatkowa ochrona. Jeśli użytkownik zdecyduje się na uruchamianie go w czasie rzeczywistym, ma tu szereg opcji, pozwalających skonfigurować aplikację w jak najlepszy i najwydajniejszy sposób.  Jako że Spyware Terminator jest po polsku, nie powinno to sprawić nikomu problemu. Zapraszamy zatem do zapoznania się z tą niezwykle czujną, darmową aplikacją. Wystarczy tylko kliknięcie w poniższy link, aby zaczął się download programu.

Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Terminator 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie