Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Doctor 7.0

Kategoria: Antyspyware
Producent: PC Tools
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1558

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Spyware Doctor 7.0

Spyware Doctor 7.0 firmy PC Tools wykrywa i likwiduje infekcje spowodowane szkodliwymi elementami typu spyware, adware, browser hijacker (przejmującymi kontrolę nad przeglądarką), trojanami, keylogger (programami rejestrującymi zdarzenia klawiszy), dialerami (wybierającymi numery), wykradaniem tożsamości, programami pozornie chroniącymi przed spyware, niepożądanym oprogramowaniem, wyskakującymi okienkami pop-up i szkodliwymi stronami internetowymi oraz plikami cookie śledzącymi czynności użytkownika. Spyware Doctor 7.0 przeprowadza automatycznie download kolejnych wersji bazy informacji o szkodliwych obiektach, co zapewnia bezpieczeństwo przed najnowszymi infekcjami. Spyware Doctor 7.0 działa po polsku. Wypróbuj skuteczność Spyware Doctor 7.0 – pobierz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Spyware Doctor 7.0 cechuje prosta obsługa kierowana do użytkowników, którzy nie chcą lub nie mogą przeznaczyć swego czasu na konfigurację programu. W Spyware Doctor zastosowano mechanizm uaktualnień, który pozwala stale ulepszać ochronę komputera. Każdy nowy obiekt spyware ma na celu przenikniecie przez ochronę programu antywirusowego jednak technologia reaktywna zastosowana w Spyware Doktor z wyprzedzeniem wykrywa nawet ukryte lub szkodliwe zagrożenia. Spyware Doctor 7.0 chroni pc przed programami rootkit, które są szczególnie trudne do usunięcia zwykłymi metodami, ponieważ często są niewidoczne dla systemu operacyjnego. Technologia skanowania Spider Scanning Technology, która łączy skanowanie sygnatur i zachowań, skraca czas skanowania do 25% i szybciej wykrywa zagrożenia. Wypróbuj Spyware Doctor 7.0 za darmo już teraz.

Spyware Doctor 7.0 posiada opcję Hosts Scanner, która sprawdza plik hosts systemu Windows, wyszukując odwzorowania, które mogły zostać zmienione przez szkodliwe oprogramowanie. Funkcje Browser Defaults, Favorites i ZoneMap Scanner sprawdzają czy szkodliwe oprogramowanie nie zmieniło strony startowej przeglądarki, wpisów w zakładkach i nie dodało szkodliwych wpisów do listy zaufanych adresów. Startup Scanner usuwa odwołania do szkodliwych programów umieszczone w części rejestru i plikach Windows używanych przy starcie systemu. Program chroni przed każdym zagrożeniem znajdującym się w bazie Spyware Doctor 7.0 (database). Można rozszerzyć działanie Spyware Doctor 7.0 dodatkami (patch) - Site Guard (ostrzega przez groźnymi stronami www), Email Guard (ochrona przed groźnymi wiadomościami e-mail) i Behavior Guard (rozpoznaje zagrożenia zanim pojawią się w Spyware Doctor 7.0 database).

Licencja demo - ograniczenia

Wersja Spyware Doctor 7.0 dostępna za free to program demo o nieograniczonej czasowo ochronie w czasie rzeczywistym w postaci blokowania obiektów spyware. Wersja demo nie usuwa zagrożeń wykrytych podczas skanowania na żądanie a uaktualnienia mogą różnić się od oferowanych zarejestrowanym użytkownikom. Spyware Doctor 7.0 w wersji pl działa od chwili instalacji. Zaraz po instalacji Spyware Doctor 7.0 (setup) program zaczyna chronić komputer.

Cena

Aby używać pełnych możliwości Spyware Doctor 7.0 potrzebna jest licencja. Istnieje możliwość wykupienia kodu rejestracyjnego Spyware Doctor 7.0 (code) na stronie producenta (www.pctools.com/pl) za 29.95 euro. Jest to cena za rejestrację Spyware Doctor 7.0 online. Jeśli dopłacisz 9.95 euro otrzymasz program na płycie CD. Po zakupieniu licencji na Spyware Doctor 7.0 firma PS Tools gwarantuje przez rok dostęp do wszystkich nowych wersji oprogramowania, nieograniczony dostęp do uaktualnień Smart Update oraz pomoc techniczną Spyware Doctor 7.0. D­odatkowo, PCTools gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od daty zakupu w wypadku g­dy klient nie jest zadowolony z oprogramowania.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest Spyware Doctor 7.0 to Microsoft Windows 7 (32bit i 64bit), Windows Vista (32bit i 64bit, wymagany jest co najmniej SP1+ ) oraz Windows XP (32bit, z SP2lub nowszym).

Zobacz najnowszą wersje aplikacji dostępną tutaj: Spyware Doctor

Podobne Antyspyware

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Doctor 7.0

dodał: ~namo , 03.02.2010

super

dodał: ~monik , 14.12.2009

może być jestem zadowolona

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie