Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Doctor 6.1.0.447

Kategoria: Antyspyware
Producent: PC Tools
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5858

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spyware Doctor 6.1.0.447

Spyware Doctor to jeden z najlepszych na rynku programów do walki ze szkodliwym oprogramowaniem. Wiele milionów użytkowników na całym świecie przekonało się już o jego licznych możliwościach, do których nie ogranicza się wyłącznie usuwanie spyware. Program doskonale radzi sobie także z innymi szkodliwymi aplikacjami jak np. keylogger’ami, które służą do wykradania naszych haseł do poczty i innych serwisów. Jeśli ktoś ceni sobie bezpieczeństwo i chce chronić swój komputer jak najlepiej to powinien się jak najszybciej wyposażyć w najnowszą wersję programu Spyware Doctor 6.

W obecnych czasach spyware to jedno z największych utrapień Internetu, które oprócz szpiegowania działań użytkowników, może rozsyłać reklamy, oraz spam. Warto więc skorzystać z ochrony, którą zapewnia najnowszy Spyware Doctor i zakupić ten program. Niestety Spyware Doctor nie jest za darmo dostępny w sieci i aby cieszyć się z jego wszystkich możliwości należy go zakupić. Warto jednak wydać na to trochę pieniędzy, gdyż możliwości jakie oferuje użytkownikom ta aplikacja są ogromne. Do najważniejszych trzeba zaliczyć możliwość usuwania za jego pomocą większości znanych szkodników komputerowych, począwszy od wspomnianego spyware, keylogger, aż po konie trojańskie, czy choćby browser hijacker, który potrafi przejąć kontrolę nad przeglądarką użytkownika. Kolejną zaletą Spyware Doctor jest możliwość pobierania częstych aktualizacji, które nie pozwolą by jakiś nowy plik uszkodził działanie systemu operacyjnego użytkownika. Program zwalcza także narzędzia rootkit, ukrywające niebezpieczne dla komputerów procesy i pliki, które mogą sporo namieszać w poprawnym działaniu komputera. Cieszy również fakt, że twórcy tego oprogramowania kierują swoją ofertę do różnych krajów i możliwe jest uruchomienie Spyware Doctor po polsku. Jeżeli ktoś posiada wersję angielską to jest na nią chyba skazany, gdyż osobne spolszczenie do Spyware Doctor nie jest dostępne. Warto wydać trochę pieniędzy i kupić Spyware Doctor pl, zabezpieczając swój komputer przed potencjalnym zagrożeniem.

Warto także dodać, że program oferuje masę dodatków poszerzających znacznie jego możliwości. Download dodatków do Spyware Doctor jest bardzo użyteczny, gdyż umożliwia on poszerzenie możliwości programu o ochronę antywirusową, ochronę poczty elektronicznej, a także ochronę podczas przeglądania stron WWW. Niektóre rozszerzenia możliwości Spyware Doctor są za free, dlatego warto je pobrać. Pomimo tego, że Spyware Doctor nie jest freeware to i tak cieszy się ogromną popularnością, a także prestiżem. Jest to jeden z najczęściej i najwyżej ocenianych programów komputerowych tego typu, co świadczy o jego klasie. Program ten jest ciągle rozwijany, a jego najnowsza wersja m.in. znacznie skraca okres skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, a także upraszcza wiele ustawień, które i tak do tej pory nie były zbyt skomplikowane. Na szczęście twórcy zdecydowali się na udostępnienie użytkownikom wersji trail Spyware Doctor, która pozwala na zapoznanie się z możliwościami tego świetnego programu. Wersja testowa Spyware Doctor do pobrania także z naszej strony pozwala na korzystanie z tego programu przez pewien okres czasu. Wersja ta pozwala na wykrywanie złośliwego oprogramowanie, ale nie pozwala na jego usunięcie. Aby to zrobić pobierz Spyware Doctor i zakup licencję na użytkowanie tego programu. Dobrze, że download trail Spyware Doctor jest za free bo przed zakupem, na własnej skórze można się przekonać o jego możliwościach. Jeśli chodzi wymagania to nie są one wysokie i powinno być możliwe uruchomienie Spyware Doctor z Windows 7, a na pewno z wcześniejszymi wersjami tego sytemu operacyjnego.

Ściągnij demo Spyware Doctor i sprawdź jak działa jeden z najlepszych programów chroniących komputery przed złośliwym oprogramowaniem. Sprawdź inne programy antyspyware w dziale bezpieczeństwo. ­Zobacz najnowszą wersje aplikacji dostępną tutaj: Spyware Doctor ­

Podobne Antyspyware

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Doctor 6.1.0.447Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie