Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spyware Doctor 2011

Kategoria: Antyspyware
Producent: PC Tools
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.09.2010
Rozmiar: 0.49 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1434

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spyware Doctor 2011

Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery,  keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu. Download Spyware Doctor 2011 nie kosztuje ani grosza, a da skuteczną ochronę dla systemu. Co ważne – dzięki autorskiemu systemowi skanowania, sprawdzenie całego systemu nie zajmuje dużo czasu. Choć plik instalacyjny ma zaledwie 0,5 MB, to działa doskonale i nie obniża zbytnio pamięci komputera, czyli system nie chodzi wolniej, a cały czas jest chroniony.

Dostępne jest wydanie Spyware Doctor 2011 po polsku. Wszystkie opcje są doskonale opisane i w pełni zrozumiałe dla każdego użytkownika – nawet takiego, który jak dotąd nie miał do czynienia z programami antyszpiegowskimi. Kolejny plus, jaki posiada dostępny za darmo Spyware Doctor 2011, to wyszukiwanie ukrytych, pracujących w tle procesów szpiegowskich. Aplikacja przyda się w każdym domowym komputerze.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, można używać Spyware Doctor 2011 na Windows 7. Także i pod Vista oraz XP nie ma żadnych problemów. Słychać jednak głosy, że niektórzy użytkownicy doświadczają spowalniania pracy komputera podczas używania tej aplikacji. Trudno jednak im na sto procent stwierdzić, że jest to akurat jej wina. Dlatego też polecamy wykonać osobiście download Spyware Doctor i przekonać się samemu, czy aplikacja rzeczywiście spowolni prace systemu.

Podobne Antyspyware

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spyware Doctor 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie