Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spybot Search & Destroy 1.6.0.30

Kategoria: Antyspyware
Producent: Patrick M. Kolla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2008
Rozmiar: 14.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2759

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spybot Search & Destroy 1.6.0.30

W dobie dzisiejszego postępu technologicznego i szalonego rozwoju programów w Internecie rozwija się także kategoria programów antyspyware, które chronić nas mają przed wieloma zagrożeniami. Jednym z przedstawicieli tej kategorii jest program Spybot Search Destroy, który został wyprodukowany przez Patricka Kolla. Najkrócej rzecz ujmując - najnowszy Spybot Search Destroy to oprogramowanie, które na na celu chronić jego użytkownika poprzez szukanie i usuwanie elementów szpiegowskich takich jak spyware, dialerów czy keyloggerów. Najnowszy Spybot Search Destroy jest darmowy. Innymi słowy licencja na tę aplikacje jest zwolniona z wszelkich opłat i możemy bez ograniczeń używać Spybot Search Destroy na swoim komputerze.

Najnowsza wersja programu zajmuje około 14 MB na dysku twardym co nie jest żadnym obciążeniem. Spybot Search Destroy za darmo został napisany dla komputerów z systemem operacyjnym Windows. Narzędzie to chodzi na wszystkich dostępnych wersjach platformy windowsowskiej - łącznie z najnowszą Vistą. O jakości Spybot Search Destroy świadczyć może poziom licznika pobrań aplikacja, które dawno już przekroczyń milion pobrań na wielu serwisach związanych z tematyką software. Wystarczy choćby rzucić okiem na zrzut ekranu by przekonać się jak przyjazny dla użytkownika interfejs ma ten program. Najnowszy Spybot Search Destroy został napisany z myślą o ludziach, którzy będą go używać, dlatego dużo uwagi poświęcono jakości komunikacji z odbiorcą programu.

Pobierz Spybot Search Destroy jest aplikacja dopracowaną z dużą uwagą. Argumentem świadczącym na plus dla darmowego Spybot Search Destroy jest większa ilość sygnatur komponentów niż w programach będących najgroźniejzymi jego konkurencjami. Sprawia to oczywiście, że najnowszy Spybot Search Destroy wysuwa się na prowadzenie w hierarchi oprogramowania w swojej kategorii. Producenci zadbali także o gapowiczów, ponieważ Spybot Search Destroy archiwizuje dane dzięki czemu można będzie odzyskać aplikację przypadkowo usuniętą a które wcale nie zalicza się do złego i szkodliwego oprogramowania. Opinie użytkowników są bardzo pochlebne. Czytając wypowiedzi wielu osób można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że najnowszy Spybot Serach Destroy sprawdza się w użytkowaniu. Na pewno na plus zasługuje możliwość korzystania z najnowszego Spybot Search Destroy w języku polskim. Jest to zdecydowanie ukłon w stronę tych użytkowników, którzy słabo radzą sobie z językiem angielskim. Dzięki spolszczeniu korzystanie stanie się o wiele prostsze.

Podobne Antyspyware

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spybot Search & Destroy 1.6.0.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie