Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RootkitRevealer 1.71

Kategoria: Antyspyware
Producent: Bryce Cogswell & Mark Russinovich
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 203

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RootkitRevealer 1.71

RootkitRevealer jest zaawansowanym narzędziem do wykrywanie likwidowania zagrożeń typu rootkit. Program przeznaczony jest dla doświadczonych użytkowników.


Twórcą aplikacji jest Mark Russinovich, który m.in. wykrył rootkita instalowanego w zabezpieczeniach DRM sirmy sony.  RootkitRevealer wykrywa rootkity działające w trybie użytkownika i trybie jądra szukając zmian w API dostępu do systemu plików i rejestru.
Wyniki skanowania są prezentowane w formie raportu zawierającego szczegółowe informacje na temat podejrzanych plików. (lokalizacja w rejestrze, ścieżka na dysku, wielkość, czas i opis) Aplikacja identyfikuje wszystkie rootkity wymienione na stronie www.rootkit.com. Intotny jest fakt, że nie są identyfikowane rootkity, które nie ukrywają swojej obecności np.: Fu  

Uwaga!
Program należy uruchomić z konta z uprawnieniami administratora

Program przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników komputera dysponujących odpowiednią wiedzą.
Wyniki przedstawione przedstawione przez należy poddać szczegółowej analizie. Usuwanie wymienionych plików zalecane jest dopiero po wykonaniu kopi rejestru lub najlepiej dysku.
Program należy uruchamiać z konta użytkownika o uprawnieniach administracyjnych.

Podobne Antyspyware

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RootkitRevealer 1.71Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie