Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RootkitRevealer 1.71

Kategoria: Antyspyware
Producent: Bryce Cogswell & Mark Russinovich
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RootkitRevealer 1.71

RootkitRevealer jest zaawansowanym narzędziem do wykrywanie likwidowania zagrożeń typu rootkit. Program przeznaczony jest dla doświadczonych użytkowników.


Twórcą aplikacji jest Mark Russinovich, który m.in. wykrył rootkita instalowanego w zabezpieczeniach DRM sirmy sony.  RootkitRevealer wykrywa rootkity działające w trybie użytkownika i trybie jądra szukając zmian w API dostępu do systemu plików i rejestru.
Wyniki skanowania są prezentowane w formie raportu zawierającego szczegółowe informacje na temat podejrzanych plików. (lokalizacja w rejestrze, ścieżka na dysku, wielkość, czas i opis) Aplikacja identyfikuje wszystkie rootkity wymienione na stronie www.rootkit.com. Intotny jest fakt, że nie są identyfikowane rootkity, które nie ukrywają swojej obecności np.: Fu  

Uwaga!
Program należy uruchomić z konta z uprawnieniami administratora

Program przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników komputera dysponujących odpowiednią wiedzą.
Wyniki przedstawione przedstawione przez należy poddać szczegółowej analizie. Usuwanie wymienionych plików zalecane jest dopiero po wykonaniu kopi rejestru lub najlepiej dysku.
Program należy uruchamiać z konta użytkownika o uprawnieniach administracyjnych.

Podobne Antyspyware

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RootkitRevealer 1.71Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie