Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prevx 2.0 v1.0.2 build 127

Kategoria: Antyspyware
Producent: Prevx
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 13.4
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 300

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Prevx 2.0 v1.0.2 build 127

Prevx to aplikacja, która chroni w czasie rzeczywistym komputer przed zagrożeniem jakim jest oprogramowanie typu spyware. Współpracuje zarówno z systemami 32 jak i 64 bitowymi.


Prevx obserwuje wszystkie uruchomione procesy i aplikacje, zapobiegając instalacji złośliwych   programów. Narzędzie umożliwia a także skanowanie plików.
Program monitoruje procesy zachodzące w systemie i informuje użytkownika o wszelkich zmianach. W przypadku jakiś zmian pyta użytkownika o zgodę. W ten sposób można kontrolować czy w systemie nie instaluje się niechciane oprogramowanie.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania.


Podobne Antyspyware

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Prevx 2.0 v1.0.2 build 127Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie