Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prevx 2.0 v1.0.2 build 127

Kategoria: Antyspyware
Producent: Prevx
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 13.4
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 300

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Prevx 2.0 v1.0.2 build 127

Prevx to aplikacja, która chroni w czasie rzeczywistym komputer przed zagrożeniem jakim jest oprogramowanie typu spyware. Współpracuje zarówno z systemami 32 jak i 64 bitowymi.


Prevx obserwuje wszystkie uruchomione procesy i aplikacje, zapobiegając instalacji złośliwych   programów. Narzędzie umożliwia a także skanowanie plików.
Program monitoruje procesy zachodzące w systemie i informuje użytkownika o wszelkich zmianach. W przypadku jakiś zmian pyta użytkownika o zgodę. W ten sposób można kontrolować czy w systemie nie instaluje się niechciane oprogramowanie.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania.


Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Prevx 2.0 v1.0.2 build 127Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie