Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MCS Trojan Remover 2008

Kategoria: Antyspyware
Producent: MCS Studios
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 752

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MCS Trojan Remover 2008

MCS Trojan Remover to zestaw narzędzi do usuwania trojanów, adware, spyware, rootkit. Program odznacza się wysoką skutecznością działania, jest przy tym wyjątkowo prosty w obsłudze.


Program korzysta z bazy danych o zagrożeniach dzięki czemu chroni on komputer użytkownika  przed nowo powstającymi programami które szpiegują komputer użytkownika podszywając się pod inne oprogramowanie.

Najważniejsze cechy programu:
* Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
* skanwowanie systemu oraz rejestru
* aktualizowana na bieżąco baza wirusów
* skanowanie wybranych elementów.
* skanowanie wymiennych napędów (np. USB)
* System detekcji nowych zagrożeń

Podobne Antyspyware

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MCS Trojan Remover 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie