Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Malwarebytes Anti-Malware 1.60.0.1800

Kategoria: Antyspyware
Producent: Malwarebytes
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 655

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Malwarebytes Anti-Malware 1.60.0.1800

Malwarebytes Anti-Malware jest narzędziem służącym do likwidowania,spyware, wirusów, dialerów, trojanów i robaków. Zlokalizowane zagrożenia są podawane kwarantannie.


Zaletami programu są jego niewielki rozmiar i intuicyjny interfejs, dzięki któremu mimo braku polskiej wersji językowej mało zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć większych problemów z jego obsługą. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemem Windows Vista.

Niestety wersja darmowa została pozbawiona funkcji ochrony komputera w czasie rzeczywistym.

Podobne Antyspyware

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Malwarebytes Anti-Malware 1.60.0.1800Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie