Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Malwarebytes Anti-Malware 1.5

Kategoria: Antyspyware
Producent: Malwarebytes
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2009
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 2.83 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1829

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Malwarebytes Anti-Malware 1.5


Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny program anti-malware. Każdy komputer podłączony do sieci jest stale narażony na atak wirusami, robakami, trojanami, rootkitami, dialerami czy też oprogramowaniem złośliwym lub szpiegującym, które w dodatku staje się coraz bardziej sprytne i trudniejsze do wykrycia i usunięcia. Producenci oprogramowania chroniącego nasze komputery muszą być zawsze o krok przed każdym, kto pragnie włamać się do naszego komputera. Dlatego ważne jest by w trosce o bezpieczeństwo wybierać najlepiej opracowane programy.

Malwarebytes' Anti-Malware uznawany jest za zaawansowaną aplikację sprawnie wykrywającą i usuwającą złośliwe oprogramowanie. Autorzy Malwarebytes' Anti-Malware twierdzą, że ich oprogramowanie potrafi wykryć i usunąć to, czego nie potrafią wykryć inne programu antywirusowe. Malwarebytes' Anti-Malware monitoruje każdy proces i powstrzymuje każdą szkodliwą czynność zanim zacznie ona działać. Moduł Ochrony w Czasie Rzeczywistym (The Realtime Protection Module) używa zaawansowanego technologicznie heurystycznego skanowania, który bada system i chroni go przed zagrożeniami. Dodatkowo Malwarebytes' Anti-Malware posiada funkcję aktualizacji listy zagrożeń, dzięki której jest zawsze na bieżąco z pojawiającymi się niebezpieczeństwami.

Cechy Malwarebytes' Anti-Malware:

+ Niezwykle szybki proces skanowania.
+ Pełne skanowanie wszystkich napędów.
+ Codzienna aktualizacja.
+ Kwarantanna dla podejrzanych plików, zdejmowana na żądanie użytkownika.
+ Lista elementów ignorowanych podczas skanowania.
+ Rozbudowane menu właściwości.
+ Możliwość ręcznego usuwania oprogramowania szpiegującego.
+ Współpraca z innymi programami antywirusowymi.
+ Zintegrowane menu kontekstowe.

Płatna wersja programu oferuje dodatkowo skanowanie i aktualizacje o ustalonych porach. Pełna wersja dla klientów indywidualnych kosztuje jednorazowo 84,87PLN, natomiast wersja dla biznesu wymaga wykupienia licencji rocznej a przy zakupie licencji dla wielu komputerów przewidziane są rabaty.

Zabezpiecz swój komputer przed zagrożeniami płynącymi z internetu i już teraz ściągnij darmową wersję próbną Malwarebytes' Anti-Malware z pobierz.pl.

Podobne Antyspyware

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Malwarebytes Anti-Malware 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie