Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hazard Shield 1.7.0.3

Kategoria: Antyspyware
Producent: Orbitech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 357

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Hazard Shield 1.7.0.3

Hazard Shield to pakiet narzędzi przeznaczonych do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemem Windows Vista.


Program chroni komputer w czasie rzeczywistym, natomiast opcja uruchomienia programu przy starcie systemu umożliwi likwidację szkodników przed instalacją. Hazard Shield jest wyjątkowo prosty w obsłudze, zatem nadaje się doskonale także dla mniej doświadczonych użytkowników.

Kolejną zaletą programu jest jego niewielki rozmiar.


Podobne Antyspyware

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hazard Shield 1.7.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie