Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gromozon Rootkit Removal Tool 2007-05-31

Kategoria: Antyspyware
Producent: Prevx
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 319

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gromozon Rootkit Removal Tool 2007-05-31

Gromozon Rootkit Removal Tool to narzędzie przeznaczone do likwidowania bardzo niebezpiecznego programu Gromzon Rootkit.

Aplikacja działa automatycznie, po wciśnięciu przez użytkownika przycisku start skanuje cały komputer szukając zagrożenia. Program wymaga ponownego uruchomienia komputera.

Podobne Antyspyware

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gromozon Rootkit Removal Tool 2007-05-31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie