Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G Data Niszczarka

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Antyspyware
Producent: G DATA Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis G Data Niszczarka


G Data Niszczarka to program pozwalający trwale usuwać dane z dysków twardych oraz przenośnych (np. pendrive, dyski USB). Dzięki nowoczesnym algorytmom program trwale kasuje pliki, foldery czy partycje. Ślady danych zostają wielokrotnie nadpisane nowymi znakami i bezpowrotnie zniszczone. Uwaga - skasowanych danych nie można odzyskać nawet w nowoczesnych laboratoriach. G Data Niszczarka jest zalecana instytucjom operującym poufnymi dokumentami, w tym kancelariom, urzędom oraz firmom. Pogram działa po polsku. Przetestuj G Data Niszczarka za darmo.

G Data Niszczarka to niezawodny program, który przy pomocy najskuteczniejszego algorytmu Gutmanna nadpisuje dane aż 35 razy. Sam możesz ustawić parametry niszczenia (określić liczby przebiegów i wprowadzić znaki, jakimi program zastąpi niszczone dane). G Data Niszczarka po zainstalowaniu przejmuje funkcje kosza systemowego sprawiając, że usunięte z niego dane są na zawsze kasowane. Dodatkowo możesz ustawić lokalizacje i terminy kasowania danych w terminarzu. Program obsługuje pliki FAT32 i NTFS. Przekonaj się jakie możliwości ma G Data Niszczarka – pobierz za darmo wersję ewaluacyjną.

Licencja
G Data Niszczarka nie jest freeware. Dostępna w tym miejscu edycja G Data Niszczarka to darmowa wersja próbna na licencji trial.

Cena
G Data Niszczarka (pełna wersja na jedno stanowisko, na jeden rok) kosztuje 189.95 PLN w sklepie oficjalnym producenta: "sklep.gdata.pl".

Wymagania systemowe
G Data Niszczarka (najnowsza wersja) jest kompatybilna z: Windows 98SE, ME, 2000, XP, 2003 (wersje 32-bitowe)

Pobierz G Data Niszczarka za free. Oprócz G Data Niszczarka, download innych programów firmy G DATA z działu Bezpieczeństwo.

Podobne Antyspyware

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G Data NiszczarkaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie