Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Emsisoft Anti-Malware 7

Kategoria: Antyspyware
Producent: Emsi Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 233 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 123

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Emsisoft Anti-Malware 7

Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.
Umożliwia ona skanowanie systemu w kilku trybach:
szybkim,
inteligentnym,
dokładnym
zdefiniowanym przez użytkownika.

Jedną z dodatkowych opcji oferowanych przez prezentowane oprogramowanie jest ochrona sysstemu w czasie rzeczywistym oraz szybka aktualizacja bazy danych.

usunięcie szkodliwych komponentów typu HiJackers, adware, trojany czy spyware także nie stanowi najmniejszego problemu. Ponad to program dostarcza nam wielu informacji na temat znalezionego szkodnika i umożliwia usunięcie go bądź przeniesienie do kwarantanny.

Podobne Antyspyware

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Emsisoft Anti-Malware 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie