Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ComboFix

Kategoria: Antyspyware
Producent: bleepingcomputer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 4,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 202361

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ComboFix

Program Combofix umożliwia odnalezienie elementów typu spyware, adware i trojaków na pc. Aplikacja Combofix potrafi usunąć takie infekcje jak: Alcan, E-Give, DollarRevenue, Look2Me, PurityScan, Qoologic, SurfSideKick, Vundo. Combofix jest prosty w użyciu dla biegłego użytkownika – wystarczy go uruchomić a on, po zakończonym skanowaniu, automatycznie wygeneruje loga. Combofix jest programem dzieki, któremu można stworzyć gruntowne logi komputera. Combofix wyposażony jest w funkcję autodezynfekcji, która usuwa szkodliwe aplikacje z komputera. Combofix za darmo usunie z twego komputera niebezpieczne aplikacje w niecałe 10 minut. Decydując się na Combofix – jego download i używanie należy pamiętać o fakcie, iż został on stworzony dla użytkowników zaawansowanych.

Combofix jest programem wymagającym od użytkownika niejakiego rozeznania i doświadczenia w obsłudze komputerów. Po pierwsze ważne jest, aby używać go z profilu administratora i posiadać uprawnienia administratora. Po zainstalowaniu Combofix istniejące w komputerze programy antywirusowe zaalarmują o pojawieniu się groźnego elementu i będą próbowały usunąć program. Dzieje się tak między innymi, dlatego, że Combofix jest spakowany przez UPX oraz używa mechanizmów rozpoznawanych przez programy antywirusowe jako szkodliwe. Należy te powiadomienia zignorować lub najlepiej wyłączyć programy antywirusowe aby nie przeszkadzały w prawidłowym działaniu Combofix. Ściągnij program Combofix i sprawdź ile niebezpiecznych aplikacji znajduje się na twoim komputerze.

Combofix na pc pracuje kilka minut i w czasie jego pracy zaleca się nie używać innych programów ani nie też nie klikać w okno Combofix gdyż spowoduje to zatrzymanie skanowania. Przed rozpoczęciem skanowania Combofix tworzy kopię rejestru oraz odłączy komputer od internetu. Nie należy w tym przypadku reagować na powiadomienia o przerwanym połączeniu. Następnie następuje skanowanie, które nie powinno zabrać więcej niż 10 minut. W czasie działania występują takie zjawiska jak zerowanie zegara czy znikanie obrazu monitora. Są to normalne składniki procesu działania programu a reagowanie na nie zakłóci funkcjonowanie programu.

Jak zostało wspomniane, Combofix jest programem dla zaawansowanych użytkowników. Aplikacja ingeruje w działanie systemu i może się zdarzyć, że poprzednie ustawienia nie wrócą do normy. Dlatego decydując się na ściągnięcie programu Combofix należy być przygotowanym na takie zadania jak ręczne przywracanie połączenia internetowego czy ręczna instalacja Konsoli Odzyskiwania systemu Windows. Wszelkie szczegółowe informacja na temat programu i jego działania znaleźć można na stronie oficjalnej producenta www.bleepingcomputer.com.

Combofix w wersji pl działa od chwili instalacji. Nie jest wymagane do polskiej obsługi Combofix osobne spolszczenie. Aplikacja Combofix nie jest trial, Combofix to freeware działający w stu procentach bez żadnych opłat. Program Combofix do pobrania z naszego działu Bezpieczeństwo. Ponieważ Combofix działa po polsku, przez co jego obsługa jest bardzo uproszczona.

Zgodność z systemami operacyjnymi – pod Windows Combofix działa z Vista, XP oraz 2000. Na razie nie ma oficjalnych informacji o kompatybilności Combofix z Windows 7, testujący wersję Beta nowego systemu operacyjnego instalują Combofix na komputerach na swoją odpowiedzialność.

Combofix za free to doskonałe profesjonalne narzędzie do zapewnienia bezpieczeństwa danych w komputerze. Najnowszy Combofix, o ulepszonym kodzie, to optymalnie dopracowany program antyspyware, czyli taki, którego głównym celem jest usuwanie obcego oprogramowania penetrującego nasz komputer. Niemniej jednak najlepiej nie należy go używać, jeśli nie jesteś pewny, jaki wpływ na twój komputer będzie miał Combofix. Pobierz Combofix tylko w celu bezpiecznego użycia, które nie zagraża stabilności systemu. Zapraszamy do przeglądnięcia innych programów z działu Antyspyware.

Podobne Antyspyware

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ComboFix

dodał: ~remek , 17.11.2011

pod windows xp działa świetnie

dodał: ~Pred96 , 27.12.2010

Świetny program!Lepszy nawet od niektórych antywirków

dodał: ~SWrf , 31.10.2010

fajny

dodał: haincz , 15.10.2010

No cóż, u mnie natomiast zadziałał właściwie poradził sobie wirusem przeniesionym z pendriva z którym antyvirus nie mógł sobie poradzić. Fakt faktem, że pobierając ze strony producenta pobrałem tez jakiegoś małego wirusa i pozostała po Combofixie nie do końca miła niespodzianka, pomimo to uważam, że przydatny

dodał: ~jose56 , 14.10.2010

program bardzo kontrowersyjny????pobralem go dwa razy i za kazdym razem padl system,mimo iz zastosowalem sie wedlug instrukcji-zlapalem dwa trojany-1 szy-banload exe a drugi to nabload dps,uwazam produkt za watpliwy sa programy lepsze

dodał: ~gigant , 09.10.2010

pod windows 7 działa rewelacyjnie!

dodał: ~fix , 19.09.2010

Rewelacja:)

dodał: ~Piotrek , 27.08.2010

Zawsze z Niego korzystam. Najlepszy i najszybszy polecam

dodał: ~Milu$ , 05.08.2010

Pomógł...Polecam ;]

dodał: ~WislaKrakowmistrz , 17.07.2010

Super. Polecam ;d

dodał: ~uzytkownik combofixa , 16.07.2010

Polecam program

dodał: ~sebo , 10.07.2010

polecam w 100%

dodał: ~krzychu , 03.07.2010

najlepszy program do wyzbycia sie wszelkich robali w kompie:)

dodał: ~UnDeath , 02.07.2010

Hmm\nP.O.L.E.C.A.M

dodał: ~Dobry program potrafi naprawic t , 25.06.2010

Twój komentarz

dodał: ~seil , 13.02.2010

POLECAM

dodał: ~kd , 08.02.2010

Twój komentarz

dodał: ~deathmanm , 22.01.2010

a bedzie wersja pod win7?

dodał: ~aes669906 , 04.02.2009

ściągnęłam program i nie otrzymałam potwierdzenia

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie